Kit Montimi Bobina Mini Tesla 15W Mini Muzik plazma DC 15-24V

950 L

Tesla në bazë të rritjes së përgjithshme të riprodhuesit muzikor, ju mund të luani muzikë telefoni / kompjuteri, një tingull i qartë. Tensioni i hyrjes 15-24 V DC, madhësia e vogël, mund të jetë në punë gjatë e pa ndërprerje, mund të ndizni edhe llamba LED.

SKU: miniteslamm1 Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Madhësia: 71x38x76 mm
Materiali:PCB+Metal+Aksesorë elektronikë
Ngjyra: e zezë

Masa paraprake:

1 Siguria e produktit, fuqia nuk është e lartë, jo për shkak të goditjes elektrike, por nuk rekomandohet të prekni pjesën e sipërme të spirales së harkut, do të ketë një ndjesi djegieje.
2 Pas një kohe të gjatë, temperatura është shumë e lartë, veçanërisht kur përdorni ushqimin me tension të lartë 24V, vendosni një ventilator, plus një ftohës nëse është e nevojshme.
3 KUJDES, Jo telefonin, mp3 dhe pajisje të tjera elektronike pranë spirales, spirale gjeneron një fushë magnetike me frekuencë të lartë do të ndërhynte me këto dhe mund ti dëmtojë ato!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit Montimi Bobina Mini Tesla 15W Mini Muzik plazma DC 15-24V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *