DC-DC Konvertues përforcues i furnizimit me energji bordi i daljes MAX 28V 2A MT3608

180 L

Moduli më i vogël i rritjes i rregullueshëm mund të instalohet lehtësisht në një sërë pajisjesh të vogla.
Moduli mbështet hyrjen MicroUSB, një karikues USB që mund të arrijë rritje lehtësisht në 9V, 12V, 15V, 18V, 24V. I lehtë për t’u përdorur.
Tension i gjerë i hyrjes dhe daljes, efikasitet i lartë i konvertimit.

SKU: MT3608 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Rryma maksimale e daljes: 2A (rekomandohet për përdorim brenda 1A)
Tensioni i hyrjes: 2 v ~ 24 v
Tensioni maksimal i daljes:> 28 v (rekomandohet për përdorim brenda 26 V)
Efikasiteti:> 93%
Madhësia: 30 mm * 17 mm * 14 mm (L * F * L)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “DC-DC Konvertues përforcues i furnizimit me energji bordi i daljes MAX 28V 2A MT3608”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *