Paneli diellor portativ 3W 12V, Pllakë polisilikoni, karikues i baterisë/telefonit celular 9-12 V

950 L

Shkalla e lartë e konvertimit, efikasiteti i lartë i prodhimit.
Efekt i shkëlqyer shimmer.
Përdorimi i baterisë polisilikoni me efikasitet të lartë, shkallë e lartë konvertimi.
Zbutje e vogël, besueshmëri e mirë dhe jetë e gjatë.

SKU: solar3w12v-solar Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Emri: PAnel diellor
Materiali: Polilikon
Ngjyra: E zezë
Fuqia: 3 W
Tensioni: 12 V
Rryma e punës: 0-125MA
Rryma e qarkut të shkurtër: 125MA
Tensioni i qarkut të shkurtër: 13.5V
Zbatueshmëria: I përshtatshëm për karikim të vogël të baterive të telefonit celular dhe DC
Madhësia: rreth 115x85x3mm/4.53×3.35×0.12 inç
Pesha: 45 gram

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Paneli diellor portativ 3W 12V, Pllakë polisilikoni, karikues i baterisë/telefonit celular 9-12 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *