Kompleti i panelit diellor 12V me qelizë diellore 20W 210*175mm DC për Bateria e makinës Kamping në natyrë, etj…

4600 L

Cilësi e lartë, e lehtë për t’u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë dhe e lehtë për t’u përdorur.

SKU: pd20w12v Kategori: Etiketa: , , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Tensioni i punës: 12V
Rryma e punës: 0-1500MA (burim drite në 30000LUX)
Fuqia: 20 W
Madhësia: 210*175 mm
Gjatësia e kabllit DC të panelit diellor: 350 mm
Gjatësia e kabllit të kapëses së aligatorit: rreth 3M
Gjatësia e kabllit të karikimit të makinës: rreth 3M

Masa paraprake:

Sigurohuni që bateria juaj të jetë e mirë.
Intensiteti i treguesit të fuqisë varet nga kushte të ndryshme. Nuk është çështje cilësie.
I përshtatshëm për bateri 12V, temperaturë pune 0-60℃, mbrojtje kundër rrjedhjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kompleti i panelit diellor 12V me qelizë diellore 20W 210*175mm DC për Bateria e makinës Kamping në natyrë, etj…”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *