8TB Flash disk i jashtëm SSD Lloji-C USB3.1 Disku portativ Mini Slim, Transferim i Jashtëm me shpejtësi të lartë

4800 L

Pajisjet e përputhshme: Kompjuterë (desktop, laptop) TV: Smart TV me ndërfaqe USB.Telefoni celular: (Sistemi Android/funksioni OTG /dalja 1.2A ose më shumë, kabllo e blerë). Mbështetja e sistemit: Win7,Win10,IOS.

SKU: ssd8tb Kategori: Etiketa: , , ,

2 stok

Specifikimet:

Parametrat e diskut të diskut të jashtëm SSD: M.2 Ndërfaqja e produktit:
USB 3.1 Type-c (Gen 1).
Pajisjet e përputhshme: Kompjuterë (desktop, laptop) TV: Smart TV me ndërfaqe USB.Telefoni celular: (Sistemi Android/funksioni OTG /dalja 1.2A ose më shumë, kabllo e blerë). Mbështetja e sistemit: Win7,Win10,IOS.
Mbështet Hard Disk: M.2/NGFF (2230/2242/2260/2280)
Lloji: Hard Drive SSD i jashtëm
Materiali i diskut: Aliazh alumini
Madhësia: Përafërsisht. 1.8”
Ngjyra: Siç tregohet në foto për: Për Windows XP / Vista / 7 /88.1/ 10, sistemin operativ X 10.6 dhe kernel Linux 2.6, pajisjet celulare që mbështesin OTG janë të pajtueshme me sistemin Android 5.0 dhe më vonë.
Karakteristikat:
1. USB 3.1 Transmetim me shpejtësi të lartë Shpejtësia e lartë e transmetimit është e përshtatshme për aplikacione me sasi të mëdha të dhënash dhe transmetim të shpejtë të skedarëve. Shpejtësia e leximit është deri në 30 MB/s dhe shpejtësia e shkrimit është deri në 37 MB/s;
2. Kapacitet i madh. Ruani gjithë botën tuaj dhe këngë, dokumente, fotografi dhe video, të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja për punë dhe studime;
3. Lidhës OTG USB – kabllo ndërfaqe C + USB – lidhëse A në C, lidhni direkt diskun me telefonin tuaj celular dhe aksesoni skedarët tuaj menjëherë;
4. Dizajn portativ ultra i hollë SSD që kursen hapësirë është i përshtatshëm për t’u mbajtur nga përdoruesit;
5. Kundër goditjes, kundër goditjes Predha e aliazhit të aluminit me rezistencë të lartë, për shkak të përçueshmërisë së shpejtë termike të aliazhit të aluminit, sipërfaqja e produktit ka temperaturë më të lartë të trupit gjatë përdorimit.
6. Përputhshmëri e fortë USB 3.1 është e pajtueshme me USB 2.0 dhe mbështet TV, telefon celular, tablet, kamerë dhe pajisje të tjera.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “8TB Flash disk i jashtëm SSD Lloji-C USB3.1 Disku portativ Mini Slim, Transferim i Jashtëm me shpejtësi të lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *