Kit panel diellor 100W 12V dhe Kontrollues diellor 30A me dy USB shumë përdorimësh

7000 L

Kit panel diellor shumë përdorimësh. Kiti përfshin panelin diellor dhe kontrolluesin.

SKU: Kit.panel.diellor.100W.30A Kategori: Etiketa: , , , , , , , ,

S’ka stok

Veçori:

Cilësi e lartë
Lehtë për t’u përdorur
Jetëgjatësi e gjatë
I lehtë dhe i përshtatshëm për tu mbajtur

Specifikime:

Fuqia: 100 W
Norma e konvertimit: 19%
Tensioni i punës: 12 V
Dalja: 5V USB
Temperatura: -40~+60℃
Madhësia e panelit diellor: 304x178mm
Rryma e punës së komanduesit: 30A
Materiali: Paneli diellor silikoni polikristalor i klasës A

Masa paraprake:

Ju lutemi sigurohuni për gjendjen e baterisë në fillim.
Intensiteti i treguesit LED varet nga kushte të ndryshme. Mos u shqetësoni nëse dridhet dobët, nuk është një çështje cilësie.
I përshtatshëm për bateri 12V, temperaturë pune -40~+60℃, me mbrojtje kundër rrjedhjes.

Kiti përfshin:
1 x panel diellor
1 x kontrollues
1 x 1,5M Tel me kapëse aligatori
1 x 1.5M Karikues Makine
Linja 1X DC

Shënim:
Për shkak të ndryshimit të dritës dhe ekranit, ngjyra e artikullit mund të jetë paksa e ndryshme nga fotot. Të lutem kuptoje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit panel diellor 100W 12V dhe Kontrollues diellor 30A me dy USB shumë përdorimësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *