Powerbank portativ Universal USB 5V 1A për Telefona dhe pajisje të tjera, plus fishë 3 në 1

1200 L

SKU: powerbank-5v1a Kategori: Etiketa: , , , ,

10 stok

Veçoritë dhe parametrat teknike

E vogël e lehtë dhe portative

E pajisur me kabëll karikimi 30cm për të gjithë llojet e telefonave  (uUSB ,  USB C,  Iphone)

Mbulesë metalike
Tensioni i hyrjes                uUSB DC 5V  max 1A
Tensioni i daljes                USB DC 5V  max 1A
Me Bateri                            Litiumi 18650  1500Mah
Përmasat                             9.2cmx2.2cmx2.2cm
Pesha                                    24gram

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Powerbank portativ Universal USB 5V 1A për Telefona dhe pajisje të tjera, plus fishë 3 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *