Tester USB me ekran, matës i tensionit aktual, matësi i kapacitetit të karikuesit 4V-30V 0-5A

750 L

SKU: usb-tester Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Ky është matësi USB që mund të matë tensionin, rrymën, kohën dhe kapacitetin.

Mund të matë lehtësisht USB (PC USB, karikues celulari, karikues makine, energji celulare, etj.) dhe rrymën e funksionimit të pajisjes dhe kapacitetin e ngarkesës-shkarkimit të tensionit të daljes, performancën. Mund të shfaqë qartë të gjitha të dhënat. Mund të gjykojë performancën e pajisjeve të karikimit të kabllove të karikimit.

Mund të përdoret për fabrika, laboratorë dhe për përdorim personal.

Nuk ka nevojë për furnizim shtesë me energji elektrike. Siguroni karikimin dhe zotëroni të dhënat tuaja të karikimit në kohë reale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Tester USB me ekran, matës i tensionit aktual, matësi i kapacitetit të karikuesit 4V-30V 0-5A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *