Panel diellor 8W 5V i palosshëm Moduli i tensionit të qëndrueshëm Karikim i dyfishtë i sigurt USB për telefon

4900 L

Cilësi e lartë, e lehtë për t’u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë dhe e lehtë për t’u përdorur.

SKU: solar8w5v2usb Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Fuqia: 8 W
Dalja: Dy Usb (i stabilizuar)
Madhësia: 270*175 mm e hapur
Madhësia: 175*130 mm e mbyllur
Pesha: 330g
Ngjyra: E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Panel diellor 8W 5V i palosshëm Moduli i tensionit të qëndrueshëm Karikim i dyfishtë i sigurt USB për telefon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *