Paneli diellor i palosshëm 7W 5V Moduli i tensionit të qëndrueshëm Porta USB Karikim i sigurt për celularët

4900 L

Cilësi e lartë, e lehtë për t’u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë dhe e lehtë për t’u përdorur.

SKU: 5v7wcantepanel Kategori: Etiketa: , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Fuqia: 7 W
Dalja: Usb (i stabilizuar)
Madhësia: 550*170 mm e hapur
Madhësia: 170*100 mm e mbyllur
Pesha: 330g
Ngjyra: E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Paneli diellor i palosshëm 7W 5V Moduli i tensionit të qëndrueshëm Porta USB Karikim i sigurt për celularët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *