Kit Panel Diellor fleksibël 15W-300W ngarkues baterie 12V me dy USB dhe kontrollues 30A

8500 L

SKU: kit30w30apd Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Pesha: 400g
Madhësia: 280 * 380 * 2.5 mm
Pesha e paketimit: 420g+150g (kontrollues)
Lista e paketave: 1 * panel diellor, 1 * kontrollues diellor (opsionale), 1 * MC4 lidhës fotovoltaik udhëzim i përgjithshëm
Fuqia maksimale (pmax): 15 W
Tensioni i qarkut të hapur (voc): 20V
Tensioni maksimal i fuqisë (vmpp): 18v
Rryma e qarkut të shkurtër (isc): 1A
Rryma maksimale e fuqisë (impp): 0,75A
Dalja: MC4 18V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit Panel Diellor fleksibël 15W-300W ngarkues baterie 12V me dy USB dhe kontrollues 30A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *