Kit Panel Diellor fleksibël 12V 30W 2USB DC me kontrollues Karikues i baterisë së makinës dhe kamping

7500 L

Cilësi e lartë
• I lehtë dhe i përshtatshëm për tu mbajtur
• Jetëgjatësi e gjatë
• I lehtë për t’u përdorur

Ky produkt është projektuar për aplikime të jashtme 12V, si makina, kampe, anije, makina, etj.
Ndihmon për karikimin e baterive të rikarikueshme  që të ruajnë kapacitetin e mjaftueshëm për të mbrojtur furnizimin me energji të mjeteve tuaja.

SKU: kit30w10apdn Kategori: Etiketa: , , , , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Materiali: Panel diellor silikoni polikristalor i klasës A
Fuqia: maksimumi 30 W
Tensioni i punës: 12V Rryma: 0-1250MA
Tensioni: 5V Rryma: 0-1000MA (I stabilizuar)
Temperatura: -60 gradë
Madhësia e panelit diellor: 330*250 mm
Pesha e panelit diellor: 216 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit Panel Diellor fleksibël 12V 30W 2USB DC me kontrollues Karikues i baterisë së makinës dhe kamping”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *