Mini panel diellor elektrik dore 3 LED Drita me zinxhir çelësash portativ Drita e urgjencës

400 L

SKU: led.diell.celes Kategori: Etiketa: , , , ,

2 stok

Veçori:

Elektrik i energjisë diellore, nuk ka nevojë të zëvendësohet bateria. Dizajni LED, performanca e mirë e kondensimit të dritës. Kombinim perfekt i zinxhirit të çelësave dhe elektrikut mund të pengohet në mot të lagësht, mund të thithë gjithashtu energji nga llamba fluoreshente, efikas dhe me karikim më të shpejtë dhe të ketë jetë të gjatë shërbimi.
Pranë dritës natyrale, lehtësisht të dallueshme ngjyrat reale, e lehtë, e fortë dhe e qëndrueshme. Dizajni i mbyllur, mund të përdoret në ambiente të jashtme një shoqërues i mirë për ngjitje malore, kamping dhe ecje, kompakt dhe i lëvizshëm, i përshtatshëm për tu mbajtur. Dizajni i çelësit të çelësit, i lehtë për t’u përdorur.

Specifikimet:

Burimi i dritës: 3* dritat LED (100,000 orë jetëgjatësi)
Materiali: ABS
Ndërprerësi: çelësi i çelësit
Koha e ndriçimit: 2 orë
Koha e karikimit: 5 orë në rrezet e diellit
Madhësia: (L*P*H): 60*35*10mm/2.36*1.37*0.4in
Pesha: 0.031 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Mini panel diellor elektrik dore 3 LED Drita me zinxhir çelësash portativ Drita e urgjencës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *