Truk Magjik me shami që zhduket në dorë Maja e gishtit fallco fsheh shaminë dhe pastaj shfaqet

200 L

SKU: truk.magjik.gisht Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: glicinë + fibër poliester
Madhësia: shall mëndafshi 15*15cm
Ngjyra: siç tregohet
Mosha: mbi 3 vjeç
Përbërja: shall mëndafshi + gishti i madh
Sasia: 1 copë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Truk Magjik me shami që zhduket në dorë Maja e gishtit fallco fsheh shaminë dhe pastaj shfaqet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *