Tableta tymi të bardhë Efekt i tymit të bardhë dekorativ për raste të ndryshme si festa apo set video foto

600 L

Brand dhe me cilësi të lartë. Tableta prodhon shumë tym. Tymi është i shëndetshëm dhe jo toksik.
E shkëlqyeshme për shfaqjet skenike të filmave.
E aplikueshme për  stërvitje zjarri, sete fotografike, eksperiment, efekt tymi.
Ruani në një vend të freskët, shmangni temperaturën e lartë ose ekspozimin në diell, zjarrin, lagështinë dhe kundër shtrydhjes.

SKU: tablettym Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Sasia: 10 copë/kuti
Madhësia e produktit (përafërsisht):
Diametri: 2cm/0.79in
Lartësia: 5.7cm/2.24in
Lartësia e vetme: 0,5 cm/0,2 inManuali kinez dhe anglisht*1
Kapëse letre*1

Këshilla:
Madhësia e tabletës së tymit të bardhë është e njëjtë me madhësinë e një monedhe. Koha e djegies së filmit të tymit është shumë e shkurtër dhe pothuajse nuk ka erë djegieje gjatë procesit të djegies. Nëse nuk e duroni dot aromën e djegies, bëjeni me kujdes dhe freskoni ajrin me pastrues ajri!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Tableta tymi të bardhë Efekt i tymit të bardhë dekorativ për raste të ndryshme si festa apo set video foto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *