Mjete shumëfunksionale për riparimin e elektronikës Vegla profesionale për hapje të pajisjeve

800 L

Brand dhe me cilësi të lartë.Të përshtatshëm për telefon celular, IPAD, kompjuter tablet, notebook, MP3, MP4, MP5 dhe pajisje të tjera të vogla dixhitale shtëpiake
Janë të përshtatshëm për mbjelljen e kallajit, heqjen e ngjitësit, heqjen e ngjitësit të kllapave, heqjen e kapakut të pasmë, hapjen e prizave të ndryshme të kabllove, lopatat e baterive, heqjen e kapakut të pasmë, CPU-në e prishur, prerjen e predhave plastike të produkteve të ndryshme elektronike, heqjen e mbulesave të pasme, etj.

SKU: mjetvegetelpro Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Materiali: Plastikë me fibër karboni
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: Përafërsisht 145 mm/5,71 inç

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Mjete shumëfunksionale për riparimin e elektronikës Vegla profesionale për hapje të pajisjeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *