Set Riparimi me teh të hollë dhe elastik për heqjen e CPU NAND nga BGA për telefona pc dhe pajisje të tjera

600 L

Këto vegla janë prej material çeliku, të përshtatshëm për çmontimin e çipave, heqjen e ngjitësit të skajeve, gërvishtjet dhe heqjen e pjesëve të motherboard.

SKU: set-riparim.cpu.nand Kategori: Etiketa: , , , , , ,

1 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Set Riparimi me teh të hollë dhe elastik për heqjen e CPU NAND nga BGA për telefona pc dhe pajisje të tjera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *