Konvertues HDMI në RCA AV CV SB L R Video

800 L

Ndryshoni sinjalin video/audio të përputhshëm me HDMI në sinjalin video të përbërë AV (CVBS) dhe sinjalet audio stereo FL/FR, ndërkohë që mbështesni sinjalet anësore të sistemit DVI, konvertoni sinjalin dixhital të përputhshëm me HDMI në tingull stereo analog AUDIO nëpërmjet përpunimit DAC.
Përdor teknologjinë më të fundit të përpunimit të videos, përmirëson Shkëlqimin / Raportin e Kontrastit / Ngjyrat e figurës, Transparenca e saj CVBS e daljes është e qartë.
Adopton teknologjinë e kompensimit 3D, ndihmon për të eliminuar në mënyrë efektive nervozizmin dhe zvarritjen e videos / Adopton teknologjinë e çipave dixhitalë me konsum të ulët, gjenerimi i nxehtësisë së ulët, i qëndrueshëm, funksionimi i vazhdueshëm 24 orë.
Ndryshoni cilësinë e lartë të sinjalit video të përputhshëm me HDMI në sinjal normal CVBS, në mënyrë që t’ju mundësojë të luani në TV, VHS VCR, regjistrues DVD, etj.
Identifikoni automatikisht HDCP-në, hapni drejtpërdrejt KEY (HDCP) nga porta e përparme e përputhshme me HDMI.
Mbështet gjithashtu formatin NTSC dhe PAL me dy TV.

SKU: hdmi-av-konverter Kategori: Etiketa: , , , , ,

S’ka stok

Specifikime:

Porta hyrëse: 1 X standarde e përputhshme me HDMI
Porta e daljes: 1 X 3RCA (E verdhë / e bardhë / e kuqe)
Rezolucioni i hyrjes i pajtueshëm me HDMI: 1080p
Dalja CVBS: PAL / NTSC_M (NTSC_J)
Madhësia: 66 X 55 X 20 mm (L * F * Lartë)
Pesha: 60g
Përmbajtja e paketës:
1 x Mini HDMI-Konvertues i pajtueshëm me AV
1 x kabllo USB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Konvertues HDMI në RCA AV CV SB L R Video”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *