Alarmi kundër vjedhjes të biçikletës me telekomandë pa tela Sensori i dridhjeve të goditjeve së biçikletës

1800 L

Alarm profesional që ndjen dridhjet e biçikletës kur tentohet të vjedhet.
Sensorë efektiv alarmi me telekomandë 10 metra distancë kontrolli, zonë e hapur deri në 30 metra.
Metodat e përdorimit: Shtypni butonin e kuq. Një alarm do të bie; shtypni butonin B për të anuluar alarmin do të bie dy herë.

SKU: alarm-bici-01 Kategori: Etiketa: , , ,

S’ka stok

Karakteristikat:

E thjeshtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u instaluar.
Alarmi i dridhjeve me valë me telekomandë infra të kuqe.
E përkryer për të mbrojtur dyqanin, zyrën, shtëpinë, makinën, shtëpinë ose kudo që kërkon mbrojtje.
Super me zë të fortë për t’u mbrojtur nga vjedhja.
Pushimi i shkurtër me biçikletë pa u shqetësuar që nuk e keni mbyllur.

Specifikimet:

Alarmi furnizohet nga 1 bateri 6F22 9V (nuk përfshihet)
Telekomanda e mundësuar nga 1 bateri L828 (e përfshirë)
Rryma dinamike: < 100 mA
Decibel alarmi: > 105db
Madhësia e alarmit: 9,5 * 6 * 3,5 cm (përafërsisht)
Ngjyra: E zezë

Paketa përfshin:

1 x Alarmi për dridhjet e biçikletës
1 x Telekomandë
4 x Vida
2 x Dado

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Alarmi kundër vjedhjes të biçikletës me telekomandë pa tela Sensori i dridhjeve të goditjeve së biçikletës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *