Kontrollues Motor DC Brushless (pa furçë) 36V/48V 350W për biçikleta elektrike ose skuter elektronik

3500 L

Veçori:

Mbrojtje nga mbirryma
Identifikimi automatik i 36V dhe 48V
Identifikimi automatik i sensorit Hall
Identifikimi automatik i këndit të fazës prej 60 gradë dhe 120 gradë
Frena e nivelit të ulët/E-ABS
Frena e nivelit të lartë/E-ABS
Modeli i aplikueshëm: biçikletë elektrike, skuter elektrik

Shënim: Përshtatet vetëm për motor me sensorë.

SKU: kontrolluesM37v48v Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali i veshjes: Alumini
Tensioni nominal: DC 36V/48V
Fuqia e vlerësuar: 350 W
Rryma: 16-18A
Madhësia: 10.3x7x3.5cm/4.06×2.76×1.38 inç

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kontrollues Motor DC Brushless (pa furçë) 36V/48V 350W për biçikleta elektrike ose skuter elektronik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *