Kompleti i motorit dhe gomës për shasinë e robotëve inteligjentë

600 L

SKU: kmrr Kategori: Etiketa: , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Raporti i reduktimit të motorit me ingranazhe lëvizëse është 1:48
Shpejtësia rrotullimit: 125 RPM
Rrymë pa ngarkesë (6 v) : 70 ma
Madhësia e çift rrotullues 4 (6 v): 5500 mg*cm
Madhësia 5 (LxWxH): 70,50 mm x 27,00 mm x 23,00 mm
Tensioni punës: 3-6 v

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kompleti i motorit dhe gomës për shasinë e robotëve inteligjentë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *