Kutia inteligjente e kursimit të energjisë elektrike

3000 L

Kurseni energjinë elektrike!

Nuk ka nevojë të modifikoni gjë në shtëpi, instalim i lehtë, kursyesi i zgjuar i energjisë është i përshtatshëm për t’u përdorur kudo.

Tension i qëndrueshëm i furnizimit me energji elektrike, shtyp rrymën kalimtare.
I përshtatshëm për çdo energji elektrike shtëpiake dhe ka efekt të mirë të kursimit të energjisë.
Ky kursim inteligjent i energjisë mund të përmirësojë efikasitetin e funksionimit elektrik dhe të zgjasë jetën e shërbimit të pajisjeve elektrike.
Me mbrojtje nga mbingarkesa, mbrojtje nga mbitensioni dhe mbrojtje nga rrufeja, kutia e shtrembërimit të formës së valës aktuale është e sigurt për t’u përdorur.

SKU: powersaver-1 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Ngjyra: e artë.
Tensioni i punës: 90-250v;
Kursimi i energjisë: 30% -40%.
Madhësia: (gjatësia * gjerësia * lartësia): 110 * 50 * 35 mm.
Materiali: Aliazh alumini + komponentë elektronikë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kutia inteligjente e kursimit të energjisë elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *