Bordi i kontrollit GRBL 3 Akse Drivera USB me dy boshte Y për gdhendjen me Bosht ose Lazer CNC

8000 L

Bordi i kontrollit GRBL 3 Akse Drivera USB me dy boshte Y për gdhendjen me Bosht ose Lazer CNC

SKU: cncmodul4 Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Furnizimi me energji elektrike: DC12-48V

Boshti: 48V 0-500W
Boshte Motori: X / Y1 / Y2 / Z
Motori Ftohës: 5V
Lidhja e laserit: 2 pin / 3 pin / 2 pin-2 pin
Mbështetje: Servo / Kontrollues jashtë linje / Ndërprerës kufizues
Lidhja: Kabllo USB

 

Kujtesë miqësore:

1. Motori i boshtit dhe lazeri nuk mund të lidhen në të njëjtën kohë.
2. Tabela e kontrollit jashtë linje dhe kablloja e të dhënave SUB nuk mund të lidhen në të njëjtën kohë.
3. Ndizeni energjinë pasi të ketë përfunduar lidhja elektrike.
4. Pozitivi dhe negativi i fuqisë hyrëse nuk duhet të kthehen, dhe lidhja e kundërt do të digjet.
5. Ndërfaqja 48VDC nuk mund të lidhet me furnizimin me energji komutuese dhe voltazhi që mund të kalohet përmes sediljes DC të bordit të kontrollit nuk mund të jetë më i madh se 5A.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Bordi i kontrollit GRBL 3 Akse Drivera USB me dy boshte Y për gdhendjen me Bosht ose Lazer CNC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *