Organizues dekorimi si çadër mbajtëse për gjëra të ndryshme për shtëpi ose zyrë

600 L

Grepa e çadrës është bërë nga materiali PP me cilësi të lartë, i cili është i qëndrueshëm, i fortë dhe jo i lehtë për t’u zbehur. Është i përshtatshëm për të mbajtur bizhuteri dhe gjëra të tjera.

Mund të përdoret për dekorime, aksesorë veshjesh, bizhuteri dhe më shumë.

Mund të jetë një dhuratë e bukur për t’u dhuruar miqve dhe familjes në raste të veçanta si Krishtlindjet, Dita e Fëmijëve, Dita e Shën Valentinit, Ditëlindja, etj.

SKU: caderDekor Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Madhësia: rreth 11*12cm/4.33*4.72in
Materiali: PP
Pesha: rreth 22 g
Sasia: 3 copë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Organizues dekorimi si çadër mbajtëse për gjëra të ndryshme për shtëpi ose zyrë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *