Ngrohëse elektrike USB për njerëzit apo kafshët shtëpiake në dimër

800 L

Kjo copë nxehtësie ofron ngrohtësi dhe rehati për ato pjesë të trupit që dhembin si qafa, shpina, muskujt dhe pjesa e poshtme e shpinës.
Ofron një nxehtësi relaksuese direkt në zonën që e vendosni.

I përshtatshë për terapi me nxehtësi që rrit rrjedhjen e gjakut në zonat e dhimbshme të trupit tuaj, duke bërë që muskujt dhe shërimi të ndodhin më shpejt. Ose për të mbajtur ngrohtë ambientin ku kafshët tuaja shtëpijake shtrihen. Mund të merret me vete duke e ushqyer me powerbank.

SKU: ngrohese-usb-v2 Kategori: Etiketa: , , , , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Materiali: Film alumini i përbërë Spunlace
Furnizimi me energji elektrike: 5V 2A
Temperaturat: rreth 45-50 gradë
Përmasat: 30x25cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Ngrohëse elektrike USB për njerëzit apo kafshët shtëpiake në dimër”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *