Matës dhe testues transparent i amperit dhe voltazhit

400 L

Cilësi e lartë, përmasa të vogla, të lehta dhe të përshtatshme për t’u bartur.
Mund të matë rrymën dhe tensionin e pajisjes së furnizimit me energji elektrike me port USB.
Tensioni dhe rryma do të shfaqen në mënyrë përsëritëse.
Nuk nevojitet furnizim shtesë me energji.
Gama e funksionimit: U = 3.5 – 7.0V, A = 0 – 3A.
Rezolucioni: Tension 10mV, rrymë 1mA.
Gama e gabimit: Rënia e tensionit në shkallë të plotë: 200 mV.

SKU: usb-tester-trasparent Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Mund të matë lehtësisht USB (PC USB, karikues celulari, karikues makine, energji celulare, etj.) dhe rrymën e funksionimit të pajisjes dhe kapacitetin e ngarkesës-shkarkimit të tensionit të daljes, performancën. Mund të shfaqë qartë të gjitha të dhënat. Mund të gjykojë performancën e pajisjeve të karikimit të kabllove të karikimit.

Specifikimet:

Temperatura e punës: 0 – 60C
Ngjyra: Blu
Dimensioni i produktit (J x P x H): 52 x 34 x 15 mm
Pesha e produktit: 17g
Miratuar: CE / FCC

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Matës dhe testues transparent i amperit dhe voltazhit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *