Prodhues mjegulle dhe Lagështues ajri ultrasonik + Përshtatës DC 24V 1A

2500 L

Nuk përdor nxehtësi apo kimikate
Lehtë për t’u përdorur, jetë e gjatë shërbimi, vetë-mbrojtje
Ideale për burime të brendshme ose të jashtme, funksion uji dhe përdorim në zyrë
Shtoni një efekt mahnitës të mjegullës në pellgun ose rezervuarin tuaj të ujit për të filtruar erën e keqe me teknologjinë ultrasonike

SI TA PËRDORNI:
Zhyteni në ujë produktin rreth 2-3 cm nga sipërfaqja e ujit.

SKU: 24v-ultrasonik-lm Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Tensioni: 24 V
Rryma: 0.8-1A
Ndërfaqja e përshtatësit: 5.5*2.1 mm
Diametri: rreth 3.6 cm
Lartësia: rreth 25 mm
Gjatësia e kabllit: rreth 90 cm

Përshtatësi:

Priza: Spina BE
Hyrja: AC 100-240V 50-60HZ
Dalja: DC 24V 1.0A
Diametri i brendshëm: 2.5 mm
Diametri i jashtëm: 5.5 mm
Shënim: Ju lutemi sigurohuni që tensioni dhe lidhësi nëse i përshtaten standardit tuaj!
Materiali: Plastike
Madhësia: 7,5x5x3CM/2,95×2,14×1,18”(përafërsisht)
Gjatësia e linjës: 90cm/35,43”(përafërsisht)
Ngjyra: E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Prodhues mjegulle dhe Lagështues ajri ultrasonik + Përshtatës DC 24V 1A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *