Mini lagështues usb portativ me jon negativ Humidifikues ajri Pastrues i aromës Difuzor avulli shtëpiak

600 L

Mini lagështues portativ, lagështuesi më i vogël në botë. Shumëfunksionale: lagështues, pastrues ajri. Rritni lagështinë e ajrit dhe zvogëloni pluhurin dhe bakteret. Hidraton lëkurën dhe ju jep një ndjesi SPA.
Thjesht hidheni në gota, vazo, shishe, tenxhere dhe çdo enë tjetër, e përshtatshme dhe e lehtë për t’u përdorur.
Mbështet funksionin e mbylljes automatike pa ujë, furnizimin me energji elektrike me USB, tension të ulët të hyrjes DC 5V, i sigurt dhe i besueshëm. Mund të mundësohet lehtësisht nga karikuesit e makinave, PC-të, laptopët, furnizimet me energji celulare dhe më shumë.
Për SPA, dhome gjumi, sallon, banjo, dhome yoga, ambjent masazhi, zyre, recepsion etj.

SKU: mini.lageshtues5v Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Fuqia: Kabllo karikimi USB
Fuqia hyrëse: DC 5V / 500mA
Materiali: ABS plastike + kabllo TPE
Madhësia: 5x5x2.5cm / 1.97×1.97×0.98”, gjatësia e kabllit: 110cm / 43.3” (rreth)
Ngjyra: e bardhë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Mini lagështues usb portativ me jon negativ Humidifikues ajri Pastrues i aromës Difuzor avulli shtëpiak”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *