Tastierë me prekje 2.4G anglisht për Android TV Box Tastierë mini pa tel

650 L

Dizajni i dorës në mënyrë ergonomike është i lehtë për t’u bartur dhe përdorur.
E përkryer për PC, TV Box, TV Box, konsol lojërash, etj.

SKU: mini-tastiere01 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Lloji: Tastierë me valë
Materiali: ABS
Butonat: 88 taste

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Tastierë me prekje 2.4G anglisht për Android TV Box Tastierë mini pa tel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *