Mini Prodhues mjegulle dhe Lagështues ajri ultrasonik

600 L

I bërë me material me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme për përdorim.
Grimca spërkatëse ultra të imta, vëllim i madh spërkatës, jo i lagur desktopi.
Drejtuesi është furnizim me energji 5V DC, tension të ulët, fuqi të ulët, rezistencë të ulët, formë vale të qëndrueshme, efikasitet të lartë.
Pllaka e qarkut përdorur komponentë elektronikë miqësorë me mjedisin.
Spërkatje e mesme e filmit të atomizimit, hapje spërkatëse ultra e hollë, vrima spërkatëse ultra të dendura.
Sipërfaqja e shtresës së argjendit antioksidues të fletës atomizuese mbron procesin e veshjes dhe ka një jetë të gjatë shërbimi.

SKU: mini5v-ultrasonik-lm Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Lloji i artikullit: Komplet mini lagështues
Materiali: Bakër
Madhësia: Tabela: 50×19.5×1.2 mm/1.9×0.7×0.04 in
Ngjyra: Siç tregohet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Mini Prodhues mjegulle dhe Lagështues ajri ultrasonik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *