8mmx130mm Filtër pambuku për lagështues difuzues të aromës

50 L

Materiali i bërë nga pambuku, filtrër me cilësi të mirë.
I përshtatshëm për lagështuesin USB.
Ndihmoni lagështuesit të shpërndajë mjegullën dhe të pastrojë më mirë me filtër të ri.
Mund të shkurtohet sipas nevojës.
Rezistent ndaj temperaturave të ulëta.

SKU: filter-lageshtues8x13 Kategori: Etiketa: , , ,

10 stok

Specifikimet:

Materiali: Pambuk
Diametri: 0,8 cm (0,31 in)
Gjatësia: 13 cm (5,12 in)
Ngjyra: E bardhë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “8mmx130mm Filtër pambuku për lagështues difuzues të aromës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *