Robot elektrik ngjitje me litar për fëmijë Lodra për zbulimin e shkencës STEM Kompleti i eksperimentit fizik për shkollë

1000 L

Parimi eksperimental:
Energjia elektrike në bateri konvertohet në energjinë kinetike të një motori, i cili i shtyn dy krahët e robotit të lëvizin në mënyrë alternative, në mënyrë që ai të mund të zvarritet përgjatë litarit.

Kushtojini vëmendje:Kur montoni produktet, kushtojini vëmendje telit të kuq të lidhur me polin pozitiv të kutisë së baterisë dhe telit blu të lidhur me polin negativ të kutisë së baterisë.
Përmban pjesë të vogla dhe objekte të mprehta. Fëmijët duhet të shoqërohen nga të rriturit. Ju lutemi kujdesuni për fëmijët dhe shmangni gëlltitjen.

Shënim:
Për shkak të efektit të ndryshëm të monitorit dhe dritës, ngjyra aktuale e artikullit mund të jetë paksa e ndryshme nga ngjyra e treguar në foto. Faleminderit!

SKU: robot-ngjitje-litar Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: dru, plastik dhe metal
Madhësia: 12*5*4cm / 4.7*2.0*1.6 in
Mosha: mbi 4 vjeç

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Robot elektrik ngjitje me litar për fëmijë Lodra për zbulimin e shkencës STEM Kompleti i eksperimentit fizik për shkollë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *