Pincë zhveshëse elektrike shumëfunksionale për tela kabllo koaksiale UTP/STP RG59 RG6 RG7 RG11

700 L

Mjet për elektricist. Pajisja për zhveshje me shumë funksione për zhveshje telash.

Është kompakte dhe e lehtë për t’u përdorur. Vjen me një teh zhveshjeje të rregullueshme për nivele të ndryshme trashësie. Me një busull rrotullues, i lehtë për të rregulluar distancën e thikës dhe susta e integruar, e lehtë për t’u mbajtur.

I përshtatshëm për: UTP/STP RG59 RG6 RG7 RG11 Teli kabllor Materiali: plastik

SKU: pinceTelash-1 Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Diametri i zhveshjes:3.4-9mm

Ngjyra:blu

Madhësia:34x124x71mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Pincë zhveshëse elektrike shumëfunksionale për tela kabllo koaksiale UTP/STP RG59 RG6 RG7 RG11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *