Bord zhvillimi Micro Usb ATTINY85

500 L

Mbështetje për Arduino IDE 1.0+ (OSX / Windows / Linux).

SKU: ATTINY85-miniusb-1 Kategori: Etiketa: , , ,

3 stok

Specifikimet:

Fuqia përmes USB-së ose burimit të jashtëm ose 7-16 v deri në 5 v (zgjedhja automatike).
Rregullatori në bord, 150 m në 5 v.
Built – në USB dhe serial debugging).
Pina I/O (2 informojnë për USB vetëm nëse programi juaj komunikon në mënyrë aktive përmes USB-së, përndryshe ju mund t’i përdorni të 6-at edhe nëse jeni duke programuar përmes USB).
Memorie Flash 8k (rreth 6k pas ngarkuesit).
I2C dhe SPI (kundër USI).
PWM me 3 kunja (më e mundur me Software PWM).
ADC në 4 kunja.
LED-ji i fuqisë dhe LED-i itestit/statusit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Bord zhvillimi Micro Usb ATTINY85”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *