Gishtërinj që ndezen :) me drita led Lodra magjike Lodra dhuratë për fëmijë

500 L

Kjo magji është e përshtatshme për të performuar në skenë ose në bankete. Magjistari do të kontrollojë një top të lehtë sipas dëshirës, do të bashkëpunojë me teknika të ndryshme të zbukuruara dhe efekte muzikore për të arritur efektin super magjik. Nëse dëshironi të “solo” në kërcim, është gjithashtu një truk shumë i bukur. Shihni magjistarin të shtrihet në ajër, një zjarr i vogël i kuq është kapur në dorë; pas një rrethi në ajër, zjarri do të transmetohet në dorën tjetër, pastaj dy duar shkëmbejnë shpejt zjarr, nëse mund të bashkëpunoni me gjuhën e bukur të trupit, performanca do të jetë shumë e mirë.

SKU: gishtled Kategori: Etiketa: , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

100% dhe me cilësi të lartë
Gjinia: Unisex
Stili: Fajësimi
Materiali: gome
Madhësia: 5*2 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Gishtërinj që ndezen :) me drita led Lodra magjike Lodra dhuratë për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *