Karkalec robot kreativ dhe argëtues me energji diellore për fëmijë Lodra për njohje

500 L

Ky produkt është me energji diellore, pa bateri.
Motori i tij mikro-dridhjesh mund të drejtohet drejtpërdrejt në rrezet e diellit, në mënyrë që të arrihet efekti specifik i dridhjes së karkalecit.
Produkt i cili ndërgjegjëson për mbrojtjen e mjedisit dhe ruajtjen e energjisë.
Është një mësim i mrekullueshëm i konceptit të energjisë diellore për nxënësit edhe për mësimdhënien në shkollë.

SKU: karkalec-robot Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: PVC, ABS plastikë, panel diellor, motor
Veçoritë: Lodër me energji diellore, lodër edukative
Madhësia: 1,43 cm x 1,8 cm x 2 cm / 0,56 “x 0,71” x 0,79 “(përafërsisht)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Karkalec robot kreativ dhe argëtues me energji diellore për fëmijë Lodra për njohje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *