Panel diellor USB me fuqi të lartë 5V për telefon celular Kamping në natyrë i papërshkueshëm nga uji

3500 L

Panel diellor 5V 6W për karikim pajisje me USB

SKU: panelD-5v6w Kategori: Etiketa: , , , , , , , , ,

S’ka stok

Karakteristikat:

Materiali: Paneli diellor monokristalor i klasës A
Fuqia: 6 W Rryma e punës: 0-1000 mA
Tensioni i punës: 5V Porta e daljes: USB Madhësia e produktit: 290*145 mm (në varësi të produktit aktual)
Pesha neto e produktit: 70 g (në varësi të produktit aktual)
Madhësia e paketimit: 300*175*30mm
Aksesorët: 2 X karabina
I aplikueshëm: I përshtatshëm për të gjitha llojet e pajisjeve elektrike me fuqi të ulët,  sistemet e vogla diellore, etj. Mund të karikojë celularë dhe bateri 3.7V-5V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Panel diellor USB me fuqi të lartë 5V për telefon celular Kamping në natyrë i papërshkueshëm nga uji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *