Paneli diellor 1W 5V i vogël përdoret për projekte për karikuesin e telefonit celular lodra etj…

400 L

Paneli diellor 1W 5V i vogël përdoret për projekte për karikuesin e telefonit celular lodra etj…

SKU: panel.solar5v1w Kategori: Etiketa: , ,

1 stok

Specifikimet:

Panel diellor
Shkalla e lartë e konvertimit dhe prodhimi i efikasitetit
Efekt i shkëlqyeshëm i dritës së dobët
I përshtatshëm për karikimin e celularëve dhe baterive të vogla DC
Ndërtoni modelet tuaja me energji DIY, Ekranin Diellor dhe Lodrat Diellore

Fuqia: 1 W
Tensioni: 5V
Materiali: Silic monokristalor
Madhësia: 60 x 110 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Paneli diellor 1W 5V i vogël përdoret për projekte për karikuesin e telefonit celular lodra etj…”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *