100W Panel Diellor 12V Shumë përdorimësh dhe i papërshkueshëm nga uji

5000 L

Panel diellor 30W 12V shumë përdorimësh.

SKU: solar.panel30w12v Kategori: Etiketa: , , , ,

S’ka stok

Karakteristikat:
-E qëndrueshme me fletë të pasme PVC, jo xhami.
-Dizajni unik pa kornizë përfshin 4 vrima montimi të përforcuara metalike për instalim të lehtë
-Peshë e lehtë, bartje e lehtë, dërgesë e lehtë, instalim i lehtë.
-I hollë: trashësia është vetëm 3 mm, bashkim i lehtë me vendin ku montohet.
-Aplikime me përdorim të gjerë: Makinë golf, jaht, varkë, karvan, makinë elektrike, makinë turistike udhëtimi, makinë patrullimi, çati, kampe, gjenerime të energjisë në çati, tendë, çantë portative, çanta shpine, komplete gjeneratorësh portativë etj.

Specifikimet:
Ngjyra: E bardhë
Dalja: 12-18 V
Fuqia: 100 W
Përdorimi: energjia diellore shndërrohet në energji elektrike
Fusha e aplikimit: universal
I papërshkueshëm nga uji: IP65
Gjatësia, gjerësia dhe lartësia e produktit: 410 x 200 x 3 mm
Pesha neto e produktit: 280g

Panel diellor 100W 12V shumë përdorimësh.

Paketuar Përfshirë
1 × panel diellor
2 × Kapse aligatori
1 × Karikus makine

Shënime për produktet:
1. Mos gërvishtet me objekte të mprehta.
2. Nuk mund të paloset.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “100W Panel Diellor 12V Shumë përdorimësh dhe i papërshkueshëm nga uji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *