Karikimi me valë Moduli i transmetimit të energjisë me furnizim me valë Moduli i rrymës së lartë

Çmimi origjinal qe: 1600 L.Çmimi i tanishëm është: 1400 L.

SKU: kmtev Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Madhësia e modulit të transmetuesit: gjatësia 18 mm gjerësia 15 mm lartësia 8 mm Madhësia e spirales transmetuese dhe marrëse: diametri i jashtëm 38mm trashësi 1.6mm

Mënyra e lidhjes: 1 pin është i lidhur me polin negativ të furnizimit me energji elektrike; 2 është i lidhur me polin pozitiv të furnizimit me energji elektrike; 3 dhe 4 janë të lidhur me spiralen e jashtme transmetuese

Tensioni i punës i modulit të transmetuesit: 5V~12V

Rryma e funksionimit të modulit të transmetuesit: rritet ose zvogëlohet automatikisht me rrymën e ngarkesës marrëse Marrja e rrymës së daljes së modulit: 5V/600mA Distanca e transmetimit: 1~20 mm

Nëse rryma e vogël funksionon, rrisni numrin e rrotullimeve të spirales marrëse për të rritur distancën e transmetimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Karikimi me valë Moduli i transmetimit të energjisë me furnizim me valë Moduli i rrymës së lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *