Përshtatës USB e tipit C USB3.1 (USB-C) në përshtatës HDMI konvertues 4K mashkull në femër për kompjuterin dhe telefon

800 L

Përdoret gjerësisht në: një gjeneratë të re të telefonit celular / kompjuterit / fletores / projektorit etj. me ndërfaqe USB 3.1 Type C (modaliteti DP), i lidhur nga kjo linjë konvertimi dhe i konvertuar në dalje të aplikacionit me shumë funksione (video të pajtueshme me HDMI). Duke zgjidhur kështu skemën e përsosur të lidhjes së pajisjes së ekranit të përdoruesit/së dhe aplikacionet funksionale si PD dhe të dhënat. Arritni një ekran të vogël për t’u bërë një ekran i madh, cilësia e figurës është e qetë dhe e qartë, mbështet 4k, shijo jetën e përsosur.

SKU: usbc-hdmi Kategori: Etiketa: , ,

1 stok

Specifikimet:
1. Ndërfaqja e re USB 3.1 Type C, mund të përdoren si priza pozitive ashtu edhe negative.
2, Zbatimi i përsosur i aplikacioneve video me shumë funksione të përputhshme me HDMI;
3. Përpunimi i çipeve dixhitale me performancë të lartë;
4, Hyrja e produktit: Shpejtësia e transmetimit të të dhënave USB 3.1 Lloji C (modaliteti DP) mund të arrijë USB 3.1 10 Gbps
5, Prodhimi i produktit: i pajtueshëm me HDMI (4K)
6. Materiali: shtresë e jashtme aliazh alumini

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Përshtatës USB e tipit C USB3.1 (USB-C) në përshtatës HDMI konvertues 4K mashkull në femër për kompjuterin dhe telefon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *