50 copë Magnet të përhershëm 2x2mm N40 Mini cilindër i rrumbullakët Neodymium i fortë

200 L

Me formë mini cilindrike, teksturë të fortë, performancë të qëndrueshme, çmim shumë të mirë.
Aplikimi është jashtëzakonisht i gjerë.

Përdorimi i jgerë në fushën akustike, elektronikë, fusha elektrike dhe makineri dhe pajisje të ndryshme

SKU: magnet2.2 Kategori: Etiketa: , ,

2 stok

Specifikimet:

Lloji: Magnet
Materiali: NdFeB
Sasia: 50 copë
Grada: N40
Karakteristika: Cilindër, Magnetizëm i fortë, Shumëfunksional, Mini
Madhësia: 2mm x 2mm/0,08″ x 0,08″ (përafërsisht)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “50 copë Magnet të përhershëm 2x2mm N40 Mini cilindër i rrumbullakët Neodymium i fortë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *