Magnet peshkimi me forcë tërheqëse Magnet i rrallë i Tokës

600 L

SKU: pmagnet-20 Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Tensioni maksimal vertikal
D20mm: 9KG/19LBS

Super i fortë dhe baza përdor një magnet të fuqishëm neodymium. Në kushte ideale, mund të sigurojë një forcë tërheqëse prej 32 kg.

Veshje më e mirë:Ni+Cu+Ni (nikel, bakër, nikel) Veshje me tre shtresa. Një shtresë e mirë jo vetëm që mund ta mbrojë produktin për një kohë të gjatë, por edhe t’i bëjë magnetët tuaj të peshkimit të duken me shkëlqim dhe filxhani prej çeliku i veshur me rezistente ndaj ndryshkut siguron mbrojtje për magnetin dhe ndihmon në parandalimin e copëtimit ose plasaritjes.

Cilësi e lartë: Forca e fortë tërheqëse është e përqendruar në fund të magnetit të peshkimit dhe nuk ka forcë magnetike në sipërfaqe të tjera, e cila mund të luajë një rol të caktuar në mbrojtjen e sigurisë tuaj. Forca e përhershme, jetë e gjatë shërbimi. Prodhuar sipas Sistemit të Cilësisë ISO 9001.

Përdorimi i gjerë: Kompleti ynë i peshkimit me magnet jo vetëm që mund të përdoret për të shpëtuar thesarin e humbur në lumë ose det, por gjithashtu mund të përdoret si mjete varëse për të dekoruar kuzhinën, oborrin tuaj etj. Dizajn unik me vrima kundër-zhytur dhe Eyebolt, magnete për tokë të rrallë.

Forca e Përhershme: Neodymium është një metal i rrallë i tokës, i cili është i përshtatshëm për të bërë magnet të përhershëm dhe magnet të fortë. super magneti ka magnetizëm të përhershëm, i cili do të jetë po aq i fuqishëm edhe pas disa dekadash.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Magnet peshkimi me forcë tërheqëse Magnet i rrallë i Tokës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *