50 copë Magnet të përhershëm 6x2mm N35 Mini cilindër i rrumbullakët Neodymium i fortë

650 L

Me formë mini cilindrike, teksturë të fortë, performancë të qëndrueshme, çmim shumë të mirë.

Aplikimi është jashtëzakonisht i gjerë.

Përdorimi i gjerë në fushën akustike, elektronikë, fusha elektrike, makineri dhe pajisje të ndryshme

SKU: magnet6.2 Kategori: Etiketa: , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Lloji: Magnet
Materiali: NdFeB
Sasia: 50 copë
Grada: N35
Karakteristika: Cilindër, Magnetizëm i fortë, Shumëfunksional, Mini
Madhësia: 6mm x 2mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “50 copë Magnet të përhershëm 6x2mm N35 Mini cilindër i rrumbullakët Neodymium i fortë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *