Servo motor dixhital SG90 për Arduino dhe lodra

320 L

SKU: SG90 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Dimensioni: 22mm x 11.5mm x 22.5mm
Pesha neto: 9 gram
Shpejtësia e funksionimit: 0,12 sekonda / 60 gradë (4,8 V pa ngarkesë)
Çift rrotullues në stallë (4,8 V): 17,5 oz /in (1 kg/cm)
Gama e temperaturës: -30 deri +60
Gjerësia e brezit të vdekur: 7 sek
Tensioni i funksionimit: 3.0V~7.2V
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lodrave R/C

Motor pa bërthamë

Pajisje të gjitha najloni
Kushineta topi i dyfishtë
Gjatësia e telit lidhës 150 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Servo motor dixhital SG90 për Arduino dhe lodra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *