Set për të krijuar kallëp të dorës ose të këmbës për kujtime të pa harrueshme të familjes tuaj

1500 L

Kjo dhuratë dashurie është e përkryer për përvjetore, ditëlindje, dita e Shën Valentinit, për mamin, babin, gjyshërit, miqtë, si një dhuratë artizanale miqësie, etj

I përshtatshëm dhe i thjeshtë për t’u bërë.

Jo toksike, jo alergjike.

SKU: kap-dk Kategori: Etiketa: , , , , ,

3 stok

Specifikimet:

Materiali: Alginat natriumi, Xhel silicë, Gips
Madhësia: (madhësia e paketimit) pluhur klon: 8x15cm, pluhur model: 8x15cm
Letër mat: 10x10cm
Shkop bambuje: 2.5mmx15cm
Shufra: 150x10x2mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Set për të krijuar kallëp të dorës ose të këmbës për kujtime të pa harrueshme të familjes tuaj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *