Vegla pune për çmontimin e pjesëve plastike të brendshme të makinës

1000 L

Këto veglat mund të zvogëlojnë në mënyrë efikase plagët konkave dhe të spikatura të lëna duke përdorur thikën për të hequr .
Hiqni me lehtësi veshjet, derdhjet, panelet e dyerve dhe panelet e kontrollit.
Mund të zvogëlojë mundësinë e gërryerjes së dekorimit të brendshëm të makinës.
E shkëlqyeshme për kapjen e automobilave në panelin e zbukurimit dhe heqjen e kallëpeve.
Gjithashtu funksionon shkëlqyeshëm për riparimin e mobiljeve të drurit të butë dhe të fortë, restaurimet antike, tapiceri, punime lëkure etj.
Konstruksioni i fortë plastik i qëndrueshëm parandalon prishjen.
Punon në dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm, heqës të skajeve të gjera, heqës të skajeve të ngushta, heqës të tipit tërheqës, heqës doreze dhe heqës kapëse tapicerie.

SKU: cmontim-makin-vegla Kategori: Etiketa: , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

1. Madhësia: Si foto
2. Pesha: Përafërsisht 130 g për 5 copë
3. Ngjyra: Si foto
6. Materiali: plastikë / metal

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Vegla pune për çmontimin e pjesëve plastike të brendshme të makinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *