Pincë prerëse zhveshëse kablloje automatike vetërregulluese

700 L

Dizajni i ri, prerës dhe rregullues i kabllove me zhveshje automatike vetë-thërmuese

SKU: pincetelash-01 Kategori:

1 stok

Specifikimet:

100% brand dhe me cilësi të lartë
Materiali: plastikë (blu) + hekur (e kuqe)
Ngjyra: Siç tregon foto
Pincë prerëse automatike për heqjen e telave, Për seksionin e kabllove të vetme ose të shumëfishta 0.2-3mm⊃2;
Vetërregullues për dëmtimin e pikës së brendshme.
Dy lloje të njësisë matëse, njëra anë është “mm”, nga ana tjetër është “inç”
Madhësia: 13CM * 7.1CM * 1.8CM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Pincë prerëse zhveshëse kablloje automatike vetërregulluese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *