5 copë 0.1mm tel bakri për saldim PCB për riparime telefonash dhe kompjuterash

350 L

Brand dhe me cilësi të lartë!
5 copë tela saldimi bakri 0,1 mm.
Mund të përdoret për të lidhur telin e kërcimit për riparimin e pllakës amë të kompjuterit dhe celularit.
Nuk ka nevojë të hiqni llakun, saldoni drejtpërdrejt.

SKU: tel.baker.0.1 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikime:

Materiali: Bakër
Diametri: 0.1 mm
Pesha bruto: rreth 20 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “5 copë 0.1mm tel bakri për saldim PCB për riparime telefonash dhe kompjuterash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *