6 copë Ngjitëse me Mburojë Kuantike kundër rrezatimit nga EMF për celularin

600 L

Frekuenca elektromagnetike (EMF) dhe rrezatimi elektromagnetik (EMR) i emetuar nga pajisjet elektronike janë të dëmshme për qelizat tona nervore. Kur një jon pozitiv është i pranishëm, mburoja jonë kuantike e anionit magnetik neutralizon jonin pozitiv (EMF / EMR); në mënyrë efektive mohon dhe neutralizon EMF dhe EMR.

SKU: 6.cope.emf.rreth Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Ngjitëse e rrumbullakët e telefonit celular kundër rrezatimit, mburojë kuantike kundër rrezatimit të telefonit celular.

Ngjyrë: Ari

Funksioni: mbroni telefonin celular nga rrezatimi, kurseni energjinë elektrike të celularit, përmban energji jonike negative.

Funksioni i produktit:

1. Përdorimi i materialeve speciale për thithjen dhe transferimin e valëve të rrezatimit elektromagnetik, në mënyrë që të zvogëlohet dëmtimi i rrezatimit të celularit tek njeriu. trurit.

2. Zgjatni kohën e gatishmërisë me 0,5-2 herë.

3.Rivendos kapacitetin e vjetër të baterisë së rikarikueshme dhe zgjat jetën e baterisë.

Rrezatimi elektromagnetik është bërë burimi i katërt i ndotjes: me përparimin e shkencës dhe teknologjisë, popullarizimi dhe aplikimi i produkteve të teknologjisë së lartë si kompjuterët kanë krijuar civilizim material për shoqërinë, por gjithashtu i kanë sjellë njerëzit në një mjedis plot me rrezatim elektromagnetik. Është e domosdoshme për të luftuar rreziqet e rrezatimit. Genol zhvilloi dhe prodhoi serinë “yikang” të produkteve të mbrojtjes nga rrezatimi civil në 2009. Për cilësi efikase, shërbim profesional për të fituar vëmendjen dhe njohjen e shumicës së përdoruesve!

Përdorimi:

1. Ngjitet pranë pjesëve të antenës (ngjitni këtë faqe mund të zvogëlojë shkallën e rrezatimit në më shumë se 90%), një metodë tjetër mund të ngjitet në baterinë e celularit (ngjitni në një mënyrë të tillë mënyrë që mund të zvogëlojë shkallën e rrezatimit nga 60% në 70%, dhe mund të rivendosë kapacitetin e baterisë në të njëjtën kohë për të zgjatur kohën e gatishmërisë, karakteristikat e efektit të dyfishtë përdoren nga shumica e njerëzve).

2. Kur ngjitni në bateri, shmangni elektrodën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “6 copë Ngjitëse me Mburojë Kuantike kundër rrezatimit nga EMF për celularin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *